Zestaw uziemiającego kabla koncentrycznego ekranowanego na podstawie BV-16 0,8 M - 1 M do ochrony odgromowej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: SOGOO
Orzecznictwo: CE, RoHS
Minimalne zamówienie: 1000 szt
Szczegóły pakowania: Torba PVC + karton
Czas dostawy: 5-10 dni roboczych zależy od ilości
Zasady płatności: T / T; Paypal; Western Union
Możliwość Supply: 100000 sztuk na tydzień

Ekranowany kabel koncentryczny Zestaw uziemiający oparty na ochronie odgromowej BV-16, L-0,8M ~ 1M

Ekranowany zestaw uziemienia kabla koncentrycznego to zaawansowany typ uziemienia kabla koncentrycznego, zapewniający łatwą instalację, a także niezawodną ochronę systemu kabla koncentrycznego. Zaprojektowana konstrukcja klipsa i wstępnie uformowany pasek umożliwiają łatwe zakładanie zestawów uziemiających na zewnętrzny przewód kabla koncentrycznego.

Zatrzask został zoptymalizowany w celu zapewnienia bezpiecznego zamocowania maksymalizującego wydajność poprzez zapewnienie właściwej powierzchni styku i nacisku.

Zestaw uziemiający ramy

Zestaw uziemiający typu ramowego jest zwartą konstrukcją do zewnętrznego uziemienia kabla koncentrycznego (falistego lub plecionego). Zestaw uziemiający typu ramowego z taśmą miedzianą ocynkowaną i uszczelką butylową zapewnia szybki montaż, dobrą wodoodporność i opłacalność.

Standardowy zestaw uziemiający

Tego rodzaju zestaw uziemiający może być stosowany do falistego i plecionego kabla koncentrycznego 1/4 cala i 3/8 cala. Został zaprojektowany zgodnie z Commscope (Andrew) GK-242948. Funkcje tego produktu są instalowane za pomocą opasek kablowych. Pozwala to na stosowanie go dla co najmniej dwóch rodzajów kabli koncentrycznych.

Mały uniwersalny zestaw uziemiający

Mały uniwersalny zestaw uziemiający został zaprojektowany zgodnie z Commscope (Andrew) GK-SUNV. Jest mały i lekki, można go stosować do kabla koncentrycznego poniżej 0,6 cala

Zestaw uziemiający przykręcany

Przykręcane zestawy uziemiające są używane do falistego i plecionego kabla koncentrycznego 3/8 ". Wymaga klucza podczas instalacji. To sprawia, że ​​jest to idealny obszar styku. Ponadto możemy wykonać go dla innego kabla.

Uniwersalny zestaw uziemiający

Uniwersalny zestaw uziemiający może być stosowany do wszystkich kabli koncentrycznych. Składa się z długiego grubego miedzianego paska. Możesz go wyciąć zgodnie z kablem koncentrycznym, którego użyjesz.

Czekamy na twoje zapytanie do ekranującego kabla koncentrycznego uziemiającego opartego na BV-16, L-0,8M ~ 1M dla ochrony odgromowej.

Szczegóły kontaktu
rachel.tang

WhatsApp : +8615019465365