FTTA Zewnętrzny kabel światłowodowy Duplex Wodoodporny LC LC Patch Cord

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: SOGOO
Orzecznictwo: CE, RoHS
Minimalne zamówienie: 100 SZT.
Cena: 10~15 USD
Szczegóły pakowania: 10 sztuk w 1 pakiet antystatyczny, standardowe opakowanie
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T / T; Paypal; Western Union
Możliwość Supply: 2000 szt. Tygodniowo

FTTA Światłowodowy zewnętrzny kabel wodoodporny dupleksowy LC-LC SM Patch Cord

 

Podanie:

Stosowany głównie w okablowaniu poziomym i pionowym bezprzewodowej stacji bazowej

Funkcje:

1. Dobre właściwości mechaniczne i środowiskowe;
2. Właściwości opóźniające palenie spełniają wymagania odpowiednich norm;
3. Charakterystyka mechaniczna płaszcza spełnia wymagania odpowiednich norm;
4. Miękki, elastyczny, blokowany wodą, odporny na promieniowanie UV, łatwy do układania i łączenia oraz o dużej pojemności transmisji danych;
5. Spełniaj różne wymagania rynku i klientów

 
Liczba włókien
Wymiary kabla
mm
Waga kabla
kg / km
Rozciąganie (N)
Zmiażdżyć
N / 100 mm
Min. Min. Bend Radius Promień gięcia
mm
Zakres temperatur
Długoterminowy
Krótkoterminowe
Długoterminowy
Krótkoterminowe
Dynamiczny
Statyczny
2)
7.0
42,3
200
400
1100
2200
20D
10D
-30- + 70
Uwaga:
1. Wszystkie wartości w tabeli, które mają jedynie charakter poglądowy, mogą ulec zmianie bez powiadomienia;
2. Wymiary i waga kabla zależą od kabla jednostronnego o średnicy zewnętrznej 2,0;
3. D jest zewnętrzną średnicą okrągłego kabla;

 

 

Specyfikacja światłowodu:
Rodzaj włókna
50 / 125,9 / 125
Średnica rdzenia
50 + 2,5
Brak okrężności rdzenia
<= 5,0%
Średnica okładziny
125,0 + 1,0um
Nieokrągłość okładzin
<= 1,0%
Średnica powłoki
245 + 7
Błąd koncentryczności powłoki-okładziny
<= 12,0um
Powłoka Non-Circularity
<= 6,0um

 

 

Specyfikacja Connecton
POZYCJA
PARAMETR
Rodzaj złącza
DLC / UPC
Utrata wtrąceniowa
<= 0,3 dB
Strata zwrotna
> = 35db
Tryb światłowodowy
Multi-mode, 50/125, single mode, 9/125
Długość fali roboczej
850nm, 1300nm, 1310,1550nm
Testowa długość fali
850nm, 1300nm
Powtarzalność
<= 0,1
Zamienność
<= 0,2dB
Trwałość
<= 0,2dB
Długość włókna
1 m, 2 m… .. dowolna długość opcjonalna.
Długość i tolerancja
10 cm
temperatura robocza
-40 ° C ~ + 85 ° C
Temperatura przechowywania
-40 ° C ~ + 85 ° C
 
Nasze usługi

1. Cena fabryczna

2. OEM

3. Szybka dostawa, niski ładunek

4. Dostosuj usługę

 

Specyfikacja
Standardowe złącze Duplex LC, dobrze połączone ze standardowym adapterem LC
Dostępny tryb pojedynczy i tryb wielomodowy
Stopień ochrony IP67, mgła solna, wilgoć, pyłoszczelność
Niska strata przy wstawianiu / powrocie, stabilna transmisja optyczna.
Lekka, wodoodporna, pyłoszczelna, odporna na wilgoć, twarda metalowa obudowa.


Stosowanie

Szeroko stosowany w FTTA i FTTH
Używany do stacji bazowej 3G 4G
BBU, RRU, RRH, LTE
FTTA Zewnętrzny kabel światłowodowy Duplex Wodoodporny LC LC Patch CordFTTA Zewnętrzny kabel światłowodowy Duplex Wodoodporny LC LC Patch Cord

 

Czekamy na twoje zapytanie w sprawieFTTA Światłowodowy zewnętrzny kabel wodoodporny dupleksowy LC-LC SM Patch Cord.

Szczegóły kontaktu
rachel.tang

WhatsApp : +8615019465365