7mm kabel stacji bazowej RRU CPRI DLC do światłowodu DLC

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: SOGOO
Orzecznictwo: CE, RoHS
Minimalne zamówienie: 100 SZT.
Cena: 10~15 USD
Szczegóły pakowania: 10 sztuk w 1 pakiet antystatyczny, standardowe opakowanie
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T / T; Paypal; Western Union
Możliwość Supply: 2000 szt. Tygodniowo

Stacja bazowa 7mm rd cpri dlc do dlc światłowód patchcord

Opis:
Włókna (250 µm są umieszczone w luźnej tubie z wysokomodułowego tworzywa sztucznego. Rurki wypełnione są wodoodporną masą wypełniającą. Rurka jest pokryta warstwą przędzy aramidowej jako element wytrzymałościowy, a następnie owinięta warstwą PSP wzdłużnie Kabel jest zakończony materiałem Kurtka LSZH (LSZH, Low smoke, Zero halogen, Flame-ognioodporna).
Ta specyfikacja obejmuje serię kabli z 2 do 12 włókien.


Aplikacje
1, Używany w kablu dostępowym.
2, używane w okablowaniu poziomym i pionowym bezprzewodowej stacji bazowej (BS).
3, szybka dostawa.
Charakterystyka
1. Elastyczność, łatwość przechowywania i obsługi.
2. Ochrona pancerza ze stali nierdzewnej dla włókien.
3. Poliuretanowa osłona zapewnia odporność na zużycie, olejoodporność, elastyczność w niskich temperaturach
4. Wytrzymałość przędzy aramidowej ze stabilnym napięciem.
5. Wysoka wytrzymałość na rozciąganie i wysokie ciśnienie, aby zapobiec ugryzieniu szczura, cięciu, zginaniu.
6. Miękki kabel, dobra wytrzymałość, wygodna instalacja, konserwacja.
Podanie
1. Wojskowy system łączności
2. Węgiel, ropa naftowa, gaz ziemny, badania geologiczne
3. Telewizja nadawcza, komunikacja tymczasowa

Specyfikacja włókna:

Typ włókna
50 / 125,9 / 125
Średnica rdzenia
50 + 2,5
Core Non-Circularity
<= 5,0%
Średnica okładziny
125,0 + 1,0um
Okładzina nieokrągła
<= 1,0%
Średnica powłoki
245 + 7
Błąd koncentryczności powłoki-okładziny
<= 12,0um
Powłoka nieokrągła
<= 6.0um

Specyfikacja połączenia
POZYCJA
PARAMETR
Typ złącza
DLC / UPC
Utrata wkładania
<= 0,3 db
Strata zwrotna
> = 35db
Tryb światłowodowy
Multi-mode, 50/125, tryb pojedynczy, 9/125
Długość fali roboczej
850nm, 1300nm, 1310,1550nm
Długość fali testowej
850 nm, 1300 nm
Powtarzalność
<= 0,1
Wymienność
<= 0,2dB
Trwałość
<= 0,2dB
Długość włókna
1m, 2m… .. dowolna długość opcjonalna.
Długość i tolerancja
10 cm
temperatura robocza
-40 ° C ~ + 85 ° C
Temperatura przechowywania
-40 ° C ~ + 85 ° C
Nasze usługi

1. Cena fabryczna

2. OEM

3. Szybka dostawa, niski ładunek

4. Dostosuj usługę

Pakowanie i dostawa


Specyfikacja
Standardowe złącze Duplex LC, dobrze połączone ze standardowym adapterem LC
Dostępny tryb pojedynczy i tryb wielomodowy
Stopień ochrony IP67, zabezpieczenie przed mgłą solną, odporność na wilgoć, odporność na kurz
Niska strata wtrąceniowa / powrotna, stabilne transmisje optyczne.
Lekka, wodoodporna, pyłoszczelna, odporna na wilgoć, metalowa obudowa twarda.


Stosowanie

Szeroko stosowany w FTTA i FTTH
Używany do stacji bazowej 3G 4G
BBU, RRU, RRH, LTE

Czekamy na Twoje zapytanie dotyczące stacji bazowej 7mm rd cpri dlc na światłowód patchcordowy.

Szczegóły kontaktu
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365