Światłowodowe zespoły kabli FSM-80S 70R do baterii rozdzielacza BTR-09 / BTR-08 / BTR-06

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Orzecznictwo: CE RoHS
Numer modelu: BTR-09 / BTR-08 / BTR-06
Minimalne zamówienie: 200 SZT.
Cena: 1~4 USD/m depends on the diameter
Szczegóły pakowania: Kartony
Czas dostawy: 7 ~ 25 dni zależy od ilości
Zasady płatności: T / T; Paypal; Western Union
Możliwość Supply: 100000 sztuk na tydzień

BTR-08 Splicer światłowodowy Bateria do spawarki fsm-60s

Odłączany akumulator BTR-08 jest używany wyłącznie do spawarek łukowych Fujikura Arc FS (FSM-60S, FSM-60R, FSM-18S i FSM-18R). Akumulator można ładować i należy go ładować za pomocą zasilacza sieciowego ADC-13 i przewodu ładującego DCC-14.

Rodzaj NiMH (niklowo-wodorkowy)
Napięcie wyjściowe 13,2 V.
Pojemność baterii 4,0 Ah
Ładowarka ADC-13
Przewód do ładowania akumulatora DCC-14
Przewidywany cykl życia baterii Maks .: 500 cykli
Wskaźnik pojemności baterii Dostępny
Warunki pracy -10 ° C do 50 ° C / Bez rosy
Wymiary (szer. X gł. X wys.) 120 x 117 x 38 mm
Waga 770g

Pakowanie i wysyłka

1. Płatność: T / T, Western Union, Moneygram, Paypal, alibaba płatności online lub w inny sposób.

2. Opakowanie: Wszystkie produkty zostaną zapakowane w karton, dzięki czemu produkt może uzyskać skuteczną ochronę, aby uniknąć uszkodzenia.

3. wysyłka: często wysyłamy przez EMS, DHL, UPS, FedEx lub TNT lub w inny specjalny sposób. Lub wysyłką według dokładnej ilości i wymagań klientów.

EMS zwykle trwa około 6-13 dni, mniej więcej. Jeśli chodzi o odległy region, będzie to nieco dłuższy czas; Jeśli z przyczyn celnych kupującego, będzie to trochę dłużej.

DHL, UPS, TNT, FedEx zwykle trwają około 4-6 dni, mniej więcej. Jeśli dla odległego regionu, I t będzie trochę dłużej; Jeśli z przyczyn celnych kupującego, będzie to trochę dłużej.

Zazwyczaj wysyłamy kupujący jako PREZENT o niższej wartości, aby uniknąć podatku kupującego. Jednak podatek jest ustalany przez organy celne kupującego, a nie przez nas, różne kraje dla różnych stawek podatkowych, więc jeśli którykolwiek podatek, to kupujący powinien go zrozumieć.

Ze względu na powód kupującego, w tym - odmowę podpisania paczki - lub - odmowę zapłaty podatku lub powód wysyłki kraju kupującego i tak dalej, kupujący musi zrozumieć wszystkie straty. Jesteśmy odpowiedzialni za sprawne przechowywanie towarów z Chin. Gdy towary opuszczą Chiny, wówczas nabywca będzie odpowiedzialny za całą odpowiedzialność.

Nasze Usługi

7 * 24-godzinna obsługa klienta

Powrót
Polityka
Jeśli otrzymany produkt nie jest zgodny z opisem lub jest niskiej jakości, sprzedawca obiecuje, że możesz go zwrócić przed zakończeniem zamówienia (po kliknięciu przycisku „Potwierdź otrzymanie zamówienia” lub przekroczenie terminu potwierdzenia) i otrzymanie pełnego zwrotu pieniędzy. Opłata za zwrot towaru zostanie opłacona przez Ciebie. Możesz też zatrzymać produkt i uzgodnić kwotę zwrotu bezpośrednio ze sprzedawcą.
Sprzedawca
Usługa

Dostawa na czas

Jeśli nie otrzymasz zakupu w ciągu 7 dni, możesz poprosić o pełny zwrot kosztów przed zakończeniem zamówienia (po kliknięciu przycisku „Potwierdź otrzymanie zamówienia” lub przekroczeniu terminu potwierdzenia).

Kontrola jakości

Przed wysyłką nasz QC sprawdzi produkty naszych klientów jeden po drugim. Poza tym korzystamy ze standardowego kartonu eksportowego lub pakujemy zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

1. Jeśli testujesz produkty i nie działa, możesz odesłać do nas jak najszybciej, wyślemy ci towar zastępczy z następującym zamówieniem.

2. Zwrot nie będzie akceptowany z powodu niewłaściwej wysyłki / niewłaściwej instalacji lub szkód spowodowanych przez instalację

3. Zwrot zostanie zaakceptowany tylko z powodu problemów producenta i wadliwych produktów

Czekamy na Twoje zapytanie do naszego akumulatora światłowodowego BTR-08 do spawarki fsm-60s.

Szczegóły kontaktu
rachel.tang

WhatsApp : +8615019465365