Odporny na kurz zewnętrzny patchcreenowy kabel PDLC / DLC dla stacji bazowej 3g 4g

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: OEM
Minimalne zamówienie: 100 SZT.
Cena: 10-20 USD/pc
Szczegóły pakowania:
Czas dostawy: 7 dni roboczych
Zasady płatności:
Możliwość Supply:

Zewnętrzny kabel światłowodowy PDLC / DLC do stacji bazowej 3g 4g

PDLC Optical Cable Assembly Waterproof Outdoor Protected Cable is standard size for Duplex LC Connectors, and the outer housing with metal protective device. Zespół kabla optycznego PDLC Wodoodporny kabel zabezpieczony na zewnątrz ma standardowy rozmiar dla złącz Duplex LC, a obudowa zewnętrzna z metalowym urządzeniem ochronnym. The connecting is safe and reliable. Połączenie jest bezpieczne i niezawodne. Also have the functions of waterproof, dustproof. Posiadają również funkcje wodoodporne, pyłoszczelne. This patch cords widely used in FTTA, Base station, and the outdoor waterproof condition. Patchcordy szeroko stosowane w FTTA, stacji bazowej i wodoodporności na zewnątrz.

 

funkcje

Wodoodporny patchcord PDLC używany do zewnętrznego przekazywania RRU sygnału optycznego i zdalnego podajnika światłowodów itp .;
1. Standardowe złącze Duplex LC, dobrze połączone ze standardowym adapterem LC
2. Dostępny tryb pojedynczy i tryb wielomodowy
3. Stopień ochrony IP67, mgła solna, wilgoć, pyłoszczelność
4. Niska strata wtrąceniowa / powrotna, stały przekaz optyczny.
5. Lekka, wodoodporna, pyłoszczelna, odporna na wilgoć, twarda metalowa obudowa.

Aplikacje

1. Szeroko stosowany w FTTA i FTTH
2. Używany do stacji bazowej 3G 4G
3. BBU, RRU, RRH, LTE

 

2. Parametry kabla

Liczba włókien

Wymiary kabla

MM

Waga kabla

kg / km

Rozciągający

N.

Zmiażdżyć

N / 100 mm

 

Min. Min. Bend Radius Promień gięcia

mm
 

Zakres temperatur

Długo

semestr

Krótki

Semestr

długo

semestr

Krótki

semestr

Dynamiczny

Statyczny

2)

7.0

42,3

200

400

1100

2200

20D

10D

-30- + 70

Uwaga: 1. Wszystkie wartości w tabeli, które mają jedynie charakter poglądowy, mogą ulec zmianie bez powiadomienia;

2.Wymiary i waga kabla zależą od kabla jednostronnego o średnicy zewnętrznej 2,0;

3, D to zewnętrzna średnica okrągłego kabla;

3. Specyfikacja złącza

POZYCJA

PARAMETR

Rodzaj złącza

DLC / UPC

Utrata wtrąceniowa

<= 0,3 dB

Strata zwrotna

> = 35db

Tryb światłowodowy

Multi-mode, 50/125

Długość fali roboczej

850nm, 1300nm

Testowa długość fali

850nm, 1300nm

Powtarzalność

<= 0,1

Zamienność

<= 0,2dB

Trwałość

<= 0,2dB

Długość włókna

1 m, 2 m… .. dowolna długość opcjonalna.

Długość i tolerancja

10 cm

temperatura robocza

-40 ° C ~ + 85 ° C

Temperatura przechowywania

-40 ° C ~ + 85 ° C

 

 

Pytania i odpowiedzi

1. O cenie?
Re. Zazwyczaj wyceniamy w ciągu 12 godzin po potwierdzeniu danych technicznych Twoich produktów.
2. Jaka jest metoda płatności?
Re. Akceptujemy T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal itp.
3. Jakie są twoje warunki płatności?
Re. 30% z góry i 70% przed wysyłką
4. Jak wysłać do mnie przedmioty?
Re.Courier (DHL, TNT, FEDEX, UPS, EMS), fracht lotniczy, Ocean Ship są dostępne.
5. Jak długi jest twój czas dostawy?
Re. Ogólny czas dostawy wynosi 5-7 dni po potwierdzeniu zamówienia, zależy to od ilości zamówienia.

 

Zewnętrzny kabel światłowodowy PDLC / DLC do stacji bazowej 3g 4g będzie dla Ciebie dobrym wyborem!

Szczegóły kontaktu
rachel.tang

WhatsApp : +8615019465365