Moduł transceivera światłowodowego 622M 1310 / 1550nm 20 km Moduł nadawczo-odbiorczy DDM BIDI SFP

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: SOGOO
Orzecznictwo: CE, RoHS
Minimalne zamówienie: 100 SZT.
Cena: 10~15 USD
Szczegóły pakowania: 10 sztuk w 1 pakiet antystatyczny, standardowe opakowanie
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T / T; Paypal; Western Union
Możliwość Supply: 2000 szt. Tygodniowo

Moduł światłowodowy 622M 1310 / 1550nm 20 km DDM BIDI SFP Transceiver Module

OPIS PRODUKTU

Moduł nadawczo-odbiorczy DDM BIDI SFP 622M 1310 / 1550nm 20 km jest kompatybilny z Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). Laser FP (laser DFB 1550 nm) i fotodetektor PIN. Łącze danych modułu do 20KM w światłowodzie jednomodowym 9 / 125um.

Wyjście optyczne może być wyłączone przez wejście wysokiego poziomu logiki TTL Tx Disable, a system może również wyłączyć moduł poprzez I2C. Usterka Tx służy do wskazania degradacji lasera. Wyjście utraty sygnału (LOS) zapewnia sygnalizację utraty wejściowego sygnału optycznego odbiornika lub stanu łącza z partnerem. System może również uzyskać informacje o LOS (lub Link) / Disable / Fault poprzez dostęp do rejestru I2C.

SPECYFIKACJA

Produkt: Transceiver SFP
Szybkość transmisji danych: 622M
Długość fali: 1310/1550 nm
Odległość: 20 km
Źródło: FP / DFB + PIN

CECHY PRODUKTU

Łącza danych do 622 Mb / s

Nadajnik laserowy FP do TS-SF-BL3562-20D

Nadajnik laserowy DFB do TS-SF-BL5362-20D

Fotodetektor PIN

Do 20 km na 9 / 125µm SMF

Hotplugable SFP footprint

Wtykowy interfejs optyczny typu BIDI LC / UPC

Niskie rozpraszanie mocy

Metalowa obudowa, dla niższego EMI

Zgodny z RoHS i bezołowiowy

Zasilanie pojedyncze + 3,3 V

Obsługa interfejsu cyfrowego monitorowania diagnostycznego

Zgodny z SFF-8472

Temperatura pracy obudowy

Komercyjne: 0 ° C do + 70 ° C

Rozszerzony: -10 ° C do + 80 ° C

Przemysł: od -40 ° C do + 85 ° C

APLIKACJE

Przełącz na Switch Interface

Fast Ethernet

Kombinowane aplikacje backplane

Interfejs routera / serwera

Inne łącza optyczne

FAQ

1. Jak mogę kupić potrzebne produkty, jeśli na stronie nie ma ceny?
Kupujący muszą przesłać nam wymagane informacje o produkcie za pośrednictwem poczty e-mail, a następnie przedstawimy uzasadnione oferty jako żądanie.

2. Jak długo mogę uzyskać odpowiedź na moje zapytanie?
Chiny Telefon komórkowy Producent LCD, Kupujący otrzymają odpowiedź w ciągu 24 godzin.


3. Jak działa serwis posprzedażny?

1). Mamy ogromny zespół, który odpowiada za obsługę posprzedażną, a także infolinię serwisową

skargi i opinie kupujących.

2). Oferujemy 24-godzinną usługę online, która pomaga kupującym rozwiązywać problemy.

3). Oferujemy kupującym regularnie aktualizowane informacje o rynku.

Czy jesteś zainteresowany modułem nadawczo-odbiorczym DDM BIDI SFP Fiber Optic 622M 1310 / 1550nm 20 km?

Szczegóły kontaktu
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365